PROJEKTY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Dlouhodobě spolupracujeme s veřejnými i soukromými školami. Vedle návrhů interiéru nabízíme kompletní zpracování projektů pro výběrová řízení a žádosti o dotace v rámci evropských dotačních programů. Vytváříme ucelenou dokumentaci, která zahrnuje návrh vybavení interiéru mobiliářem, podrobnou technickou specifikaci produktů a rozpočtové listy. U rozsáhlých projektů zajistíme kompletní projektovou dokumentaci ve spolupráci s externími kolegy. V případě zájmu poskytneme rozsáhlé reference dosavadních projektů.

NÁVRHY PRIVÁTNÍCH & VEŘEJNÝCH INTERIÉRŮ

Navrhování interiérů je naší doménou, ale bez vás to nezvládneme. Pokud nám svěříte vaše představy, dáte nám důvěru a budete nás během celého procesu doprovázet, dostanete od nás na konci návrh, který bude ztvárněním vašich představ povýšených o naše mnohaleté zkušenosti a vnímání prostoru. Navrhujeme soukromé i veřejné interiéry a dokážeme vám nabídnout různý rozsah služeb od studie až po výrobní dokumentaci.

REALIZACE PROJEKTŮ & AUTORSKÝ DOZOR

Pokud s námi budete chtít jít ještě dál, tak vám návrh all-in zrealizujeme nebo alespoň dohlédneme na to, aby bylo vše tak, jak má být. Spolupracujeme s českými i zahraničními výrobci a díky tomu můžeme interiéry realizovat v různých cenových hladinách. Na všech svých projektech dokážeme zajistit autorský dozor, stavební práce, koordinaci subdodávek, finální úpravu povrchů, realizaci osvětlení a výrobu nábytku.

DEKOROVÁNÍ & FOCENÍ INTERIÉRŮ

Součástí našich služeb je dekorování a focení interiérů, které je možné objednat zcela nezávisle na zpracování návrhu pro daný interiér. Zajišťujeme také komerční focení pro prodej nemovitostí a krátkodobý pronájem apartmánů Airbnb.